ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ

Про компанію Weina

Про компанію Weina

Іграшки багато важать у житті дітей молодшого та дошкільного віку, адже це перші їхні друзі. Діти прагнуть зрозуміти і дослідити своє оточення, торкаючись, слухаючи, спостерігаючи і взаємодіючи з ним. За допомогою іграшок вони також вчаться розрізняти кольори, форми або просто отримують задоволення від гри. Ігри супроводжують дітей у процесі їх росту і соціалізації.

Заснована 1990 року, сьогодні Weina – експерт в області проектування і розробки інноваційних та гарних іграшок.

Компанія Weina розуміє, що безпека продукції має першорядне значення для немовлят і маленьких дітей. Нешкідливість – головне завдання від розробки до виробництва. Перед постачанням на полиці магазинів, продукти проходять ретельну перевірку, яка гарантує відповідність останнім нормативам.

Офіс і центр розробки розташоваі в Гонконзі, а завод – в промисловій зоні Баоань китайського міста Шеньчжень. Фабрика сертифікована за стандартом ISO 9001. Вона займає площу близько 56 тис. кв. м.

Weina щорічно збагачує ринок іграшок блискучими розробками, радує споживачів якісними продуктами, які розвивають розумові здібності дітей. Компанія активно займається проектуванням, виробництвом і продажем товарів для новонароджених і дітей дошкільного віку, музичних іграшок та іграшок для прогулянок. Уся продукція відповідає стандартам EN71, ASTM, EN 62115 і вимогам щодо електромагнітної сумісності.

Для виробництва електронних іграшок компанія співпрацює з популярною торговою маркою Chicco вже понад 20 років. На заводах Weina виробляють більше половини іграшок, які реалізуються під маркою Chicco. Товари під брендом Weina з успіхом продаються у таких великих мережах, як Toy-R-Us і Walmart. Девіз компанії – приносити радість і задоволення всім дітям у світі!

Компанія AFK-Distribution є офіційним дистриб'ютором товарів для дітей Weina в Україні. Якщо ви зацікавлені у співпраці, будь ласка, зареєструйтесь на нашому сайті. Після цього ви отримаєте доступ до контент-інформації, закупівельних цін і оформлення онлайн-замовлень.

Задати питання