ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ
Edu-toys

ІГРАШКИ EDU-TOYS – НАУКОВИЙ ПІДХІД ДО ПІЗНАННЯ СВІТУ

ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ EDU-TOYS

  • Кожна модель – зовні та функціонально схожа на справжнє обладнання
  • Висока освітня цінність
  • Рекомендовані для дитячих садків і молодшої школи
Безпечні матеріали
Безпечні матеріали
STEAM іграшки
STEAM іграшки
Перша лабораторія малюків
Перша лабораторія малюків
Місія компанії – створювати іграшки з великою освітньою цінністю і доступною вартістю для дітей із допитливим розумом і невгамовною жагою знань.

Нашим партнерам пропонуємо зразки для обладнання ігрових куточків і зйомок оглядів для соціальних мереж, щоб покупці могли краще ознайомитися з іграшками Edu-Toys.

image
image
image
image
Edu-Toys

ПРО ВИРОБНИКА EDU-SCIENCE

Edu-Toys – торгова марка розробника і виробника іграшок Edu-Science (з 1987-го). Дизайнерське бюро і виробничі потужності розташовані в Китаї на площі близько 500 тис. кв. м. Продукція Edu-Science виготовляється з міцного гіпоалергенного пластику.

Edu-Science також має досвід у виробництві електротехнічної продукції. Підприємство працює з урахуванням вимог RoHS, WEEE, REACH. Іграшки Edu-Science сертифіковані згідно стандартів міцності та безпеки ISO9001, IS014001, IS013485, ICTI.

Edu-Toys вже 30 років продаються в 100 країнах світу і відповідають вимогам якості в Північній Америці, Європі, Японії та Китаї.

EDU-TOYS В Україні

AFK-DISTRIBUTION – офіційний дистриб'ютор Edu-Toys в Україні. Якщо ви хочете запропонувати своїм покупцям оригінальну продукцію бренду Edu-Toys – запрошуємо до співпраці. Щоб стати нашим партнером і отримати доступ до закупівельних цін – пройдіть просту реєстрацію.

Задати питання