ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ

Про компанію 4M

Про компанію 4M

Офіс і дизайнерське бюро 4M розташовані в Гонконгу. Із моменту виходу на ринок 1993-го, компанія 4M допомагає дітям розвивати креативність і уяву за допомогою своїх продуктів.

Товари 4M представлені в більш ніж 80 країнах світу. Команда розробників безперервно працює над розширенням асортименту, створюючи високоякісні продукти преміум-класу.

Компанія багаторазово перевіряє нові розробки до появи на полицях, співпрацює з авторитетними тестовими лабораторіями.

Усі продукти відповідають останнім європейським та американським стандартам безпеки. 4M використовує для упаковки матеріали, що підлягають переробці, піклуючись тим самим про навколишнє середовище.

Також 4M активно бере участь у соціальних проектах і запустила програму навчання для малозабезпечених дітей, спільно з такими організаціями як Oxfam, Orbis, Гонконгське товариство соціального забезпечення сім'ї, World Vision і багатьма іншими.

МІЖНАРОДНІ НАГОРОДИ

Інноваційні іграшки 4M – неодноразові переможці різноманітних конкурсів.

  • Серія «Зелена наука» від 4M Creative Educational Toys отримала популярну нагороду iF Design Award 2018, завдяки екодизайну іграшок і вихованню в дітей почуття соціальної відповідальності за допомогою гри.
  • Модель поїзда Maglev із серії Green Science Eco-Engineering миттєво завоювала популярність, отримавши визнання як Best New Toy в S.T.E.A.M. категорії на Toy Fair 2017 Лондоні.
  • Серія Kidz Labs була удостоєна нагороди Consumer Product Design Award 2015 від Hong Kong Awards for Industries. Сьогодні Kidz Labs – одна з найуспішніших серій освітніх іграшок. Набори отримують визнання та рекомендації від авторитетних батьківських і споживчих організацій в багатьох країнах.

STEM-підхід для розвитку розуму

Комплекти 4M не припадають пилом на полицях після години використання. Корисні іграшки та прикладні заняття дають краще розуміння наукових принципів і теорій, що призводить до помітного поліпшення успішності дітей.

Компанія AFK-DISTRIBUTION – офіційний дистриб'ютор наборів для творчості 4M в Україні. Якщо ви зацікавлені у співпраці, зареєструйтесь, будь ласка, на нашому сайті. Після цього ви отримаєте доступ до контент-інформації, закупівельних цін і оформлення онлайн-замовлень.

Задати питання