ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ
Toomies

Toomies – іграшки, що дарують посмішку

Чому покупці обирають Toomies

  • Величезний вибір оригінальних іграшок з цікавим дизайном для дітей від 6 місяців.
  • Виключна якість і безпечні матеріали.
  • Іграшки створюються у власному дослідницькому центрі спільно з дітьми та батьками.
Безпечні матеріали
Безпечні матеріали
Власне бюро по розробці
Власне бюро по розробці
Іграшки для дітей від 0 до 36 місяців
Іграшки для дітей від 0 до 36 місяців
Створювати корисні іграшки, дивлячись на які хочеться радіти та посміхатися – вікова філософія Toomies
Іграшки для ванної
Барвисті ігрові набори, які перетворять нудне купання в справжні веселощі. А також допоможуть розвинути корисні навички. Навіть діти, які не люблять купатися, не встоять!
Іграшки для ванної
Іграшки для малюків
Яскраві ігрові набори, з якими цікаво пізнавати світ. Під час гри діти розвивають творче мислення та уяву, вчаться логічно думати та набувають навичок спілкування.
Іграшки для малюків
Toomies – правильные игрушки со знаком качества

Toomies – правильні іграшки зі знаком якості

Секрет успіху іграшок Toomies – відмінна якість, безпека та навчальна цінність «загорнуті» у яскравий дизайн. Фахівці бренду намагаються повною мірою зрозуміти потреби дітей. Тому компанія створила власне дослідницьке бюро, в якому розробляються іграшки в тандемі з батьками та малюками. Завдяки цьому іграшки Toomies сміливо можна назвати правильними: вони відповідають віковим особливостям та інтересам дітей, а також привертають увагу батьків доступною ціною.

Про виробника

Британська компанія Toomies розробляє та виготовляє іграшки для дітей майже 100 років! Ретельний контроль якості на кожному етапі виробництва, турбота про безпеку і здоров'я, заохочення дитячої творчості та розвитку – основні правила компанії, які привели її до успіху. Сьогодні іграшки Toomies продаються по всьому світу.

Зовнішній вигляд кожного ігрового набору Toomies розробляється професійними дизайнерами у співпраці з дитячими психологами. Тому відмінною характеристикою бренду є яскравий, цікавий дизайн, на який діти миттєво звертають увагу. Пройти повз іграшок Toomies – неможливо!

Іграшки Toomies робляться з міцних матеріалів без вмісту шкідливих домішок. Протягом багатьох років роботи компанія удосконалює технології та процеси. Якість продукції відповідає міжнародним стандартам безпеки.

Іграшки Toomies в Україні

Компанія AFK-DISTRIBUTION – офіційний дистриб'ютор іграшок Toomies в Україні. Якщо ви зацікавлені у співпраці, будь ласка, зареєструйтесь на нашому сайті. Для цього натисніть на кнопку «Стати партнером» та пройдіть просту реєстрацію. Після цього ви отримаєте доступ до маркетингової інформації, закупівельних цін і оформлення онлайн-замовлень.

Задати питання