ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ

Про компанію Gigo

Про компанію Gigo

Тайванська компанія Gigo створює комплексні рішення в області освітніх інновацій на десятиліття вперед:

Почавши з чотирьох базових елементів 1976-го, після 40 років накопиченого досвіду, Gigo розробила 664 види будівельних блоків і отримала понад 100 видів міжнародних патентів. Одним із дивовижних фактів є те, що всі компоненти можуть ідеально поєднуватися один з одним і, таким чином, збиратися в тисячі конструкцій.

Завжди дотримуючись принципу приносити радість через навчання, Gigo запропонувала інноваційну ідею – робити іграшки освітніми, а навчання веселим.

Конструктори Gigo

Gigo – один з небагатьох виробник, що випускає конструктори для всіх вікових груп. Для малюків від 2 років призначені комплекти «Юний інженер». Для дітей від 3 років створена серія «З'єднай кубики», в якій пропонується зібрати понад 80 моделей тварин і машин. Також дитина може вивчити кольори, цифри, навчитися рахувати до 100.

Для дітей від 6 років і старше створені науково-пізнавальні конструктори, що сприяють появі інтересу до фізики й математики.

Розроблені продукти і для любителів робототехніки (контролер Arduino, мова програмування Scratch). В процесі моделювання діти вивчають технології Bluetooth, IR, які бувають датчики і де їх застосовують (світла, дотику тощо), дізнаються про гіроскопічний ефект (його використовують, наприклад, у гіробордах і гіроскутерах).

Інноваційна освіта на основі курсу Gigo «Learning Lab»

Модульний науково-інженерний комплекс «Лабораторія знань», що містить понад 400 занять для дітей від 3 до 15 років, отримав світове визнання і нагороджений Parents Choice, Astra Best Toys, IF design, Nuremberg Toy Awards, Toys Go Green тощо.

На додаток до «Лабораторії знань», компанія пропонує «Блок навчальних програм» і план франчайзингу для задоволення ваших конкретних освітніх планів.

Навчальні матеріали Gigo

Розвивайте власний творчий клас, обладнавши його сучасними меблями для зручного зберігання і використання конструкторів.

Для проведення занять Gigo пропонує набори для навчання (математичні ваги, рахункові палички Кюїзенера, математичні планшети тощо).

Компанія AFK-DISTRIBUTION є офіційним дистриб'ютором Gigo в Україні. Якщо ви зацікавлені у співпраці, зареєструйтесь на нашому сайті, і ви отримаєте доступ до оформлення онлайн-замовлень.

Задати питання