ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ

Про компанію Airwheel

Про компанію Airwheel

З моменту заснування Airwheel в 2004 році ми планували вихід на світові ринки і створили центри досліджень і розробок, маркетингу, виробництва і логістики в таких країнах, як США, Бельгія та Китай. Airwheel, як один з провідних світових виробників інтелектуальних транспортних пристроїв, прагне приносити радість від технологічних досягнень, і втілити в практику нашу корпоративну культуру, яка виражається девізом: «Вільна інтелектуальне життя».

Компанія Airwheel завершила інтеграцію портативної транспортної виробничого ланцюжка і глобалізацію свого бренду. Нашими смарт-скутерами і скейтборд користуються більше 30 мільйонів клієнтів в 168 країнах.

Успіх Airwheel заснований на тому, щоб дозволити клієнтам жити вільніше, надаючи їм розумного компаньйона, допомагаючи їм знаходити захоплення і отримувати радість від життя, підвищуючи тим самим її особисту цінність.

Airwheel вірить, що інтелектуальні пристрої збагатять людей, розширять їх відчуття і зможуть зменшити розрив між мрією і реальністю.

Виходячи з цього, починаючи з 2015 року Airwheel інвестувала в такі області, як датчики для Інтернету речей, робототехніку та глибоке навчання. Ми співпрацюємо з науково-дослідними інститутами по всьому світу, продовжуємо вдосконалювати наші розробки і виробництво продукції, і допомагаємо нашим клієнтам відчувати свободу і отримувати радість.

Компанія АФК-ДИСТРИБЬЮШН є офіційним дистриб'ютором персонального електротранспорту Airwheel в Україні. Якщо ви зацікавлені у співпраці, зареєструйтесь, будь ласка, на нашому сайті. Після реєстрації ви отримаєте доступ до контент-інформації, закупівельними цінами і оформлення онлайн замовлень.

Задати питання