ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ

Про компанію Hola Toys

Про компанію Hola Toys

Hola Toys – виробник музичних інтерактивних іграшок, різноманітність асортименту якого зумовлена прагненням створити іграшки для всіх періодів дитинства.

Назва бренду походить від іспанського слова «Привіт». Місія Hola – мотивувати батьків частіше проводити час зі своїми малюками, заохочувати допитливість і креативність дітей. Тому багато іграшок розраховані як на самостійну гру дитини так і на спільні заняття з дорослими.

Історія виробника

Компанія Guangdong Huile Toys Industrial Co Ltd., заснована в 1997 році, є одним з найбільш професійних виробників дитячих іграшок.

2007-го року була створена власна лабораторія, а торгова марка Huile Toys зареєстрована в 40 країнах світу.

Із 2009 року всі товари проходять сертифікацію міжнародного стандарту якості ISO 9001: 2008, що підтверджує відповідальний підхід до виробництва і велику увагу до безпеки іграшок.

2010-го року підприємство приєдналося до Китайської асоціації іграшок і товарів для дітей.

2017-го року компанія Huile Toys провела ребрендинг, змінивши назву на "Hola". Крім перейменування бренду, була розроблена нова концепція іграшок - "Радість пізнання" і з'явилися 11 героїв "Сім'я дослідників", які будуть супроводжувати дітлахів в захоплюючому світі відкриттів.

За період існування компанії загальна кількість співробітників зросла до 1500 осіб, включаючи 1100 працівників, 200 адміністраторів, 30 інженерів, 35 QAC. У результаті якісної роботи команди спеціалістів отримано понад 200 патентів на розробки.

Нагороди та сертифікати

2013: The Most Popular Award, The Most Innovative Award, The Best Selling Award.

2014: Вищий рейтинг галузі China's Export Quality and Safety Demonstration Enterprise.

2015: Компанія успішно пройшла аудит ICTI Ethical Toy Program. Це головний галузевий стандарт, якому довіряють покупці іграшок у всьому світі. Понад дві третини всіх іграшок виробляють на заводах, сертифікованих згідно Ethical Toy Program.

Також виробник має сертифікати China Compulsory Certification, Quality Management System Certificate.

Задати питання