ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ

Іграшки оптом

Для наших партнерів - роздрібних продавців дитячих товарів - пропонуємо
ВИГІДНУ МОДЕЛЬ СПІВПРАЦІ:
Відвантаження в день замовлення
Відвантаження в день замовлення
Оптові ціни від 1 шт
Оптові ціни від 1 шт
Бонуси та акції
Бонуси та акції
Дропшиппінг
Дропшиппінг
STEAM-іграшки
STEAM-іграшки
Для індивідуальної гри і навчальних курсів. Теми: знайомство зі світом - набори для дослідів (4М, Edu Toys); робототехніка (Gigo) і багато інших.
Розвиваючі іграшки
Розвиваючі іграшки
Розвиваючі дерев’яні іграшки Viga Toys і Guigecraft (серія Manipulatives) для ігор та занять удома, а також у дошкільних закладах за методиками Монтессорі, Реджио, Кюїзенера тощо, інтерактивні іграшки Hola Toys, Weina.
Конструктори
Конструктори
Конструктори для малюків від 1 року і науково-освітні для школярів (Gigo), Магнітні конструктори (Guidecraft), з додатком доповненої 3D реальності IO Blocks (Guidecraft).
Досліди та експерименти
Досліди та експерименти
Набори наукових експериментів 4М: моделювання та конструювання механізмів, зелена енергія. Всього 50+ наукових тем в наборах 4М.
Автокресла
Автокрісла Welldon
Моделі дитячих крісел для всіх груп. Сертифікат безпеки ЄС - ECE R44/04. Гарантія 2 роки.
Товари для малюків
Товари для малюків
Мобілі, брязкальця та ​​іграшки Hola. Стільчики для годування, манежі Wonderkids, коляски Welldon, ходунки, гойдалки та інші важливі помічники молодих батьків.
Дитяча творчість
Дитяча творчість
Набори для творчості 4М: вишивка, в'язання, малювання, прикраси, hand made сувеніри, декупаж. 88+ ідей для натхнення в наборах 4М.
Игровые наборы
Ігрові набори
Набори шпигуна, кухаря, лікаря, будівельника! Лялькові будиночки, набори інтструментов і ще понад 100 іграшок для цікавої гри.

Сервіси для партнерів

Завдяки автоматизації всіх процесів, зареєстрованим партнерам на b2b-сторінках сайту цілодобово доступні такі сервіси:
Формування замовлень онлайн
Формування замовлень онлайн
Історія замовлень, повернень, оплат
Історія замовлень, повернень, оплат
Вивантаження каталогу, зображень, відео, характеристик товарів
Вивантаження каталогу, зображень, відео, характеристик товарів

Гарантія якості та підтримка пертнерів

Переконайтеся самостійно в якості наших сервісів, зробивши перше замовлення на один артикул без обмежень мінімальної суми.
Ми гарантуємо – ви і ваші покупці будете задоволені!

Якість товарів нашого каталогу підтверджує той факт, що за останній рік було менше 10 звернень з проханням замінити продукцію внаслідок виробничого браку і в 100% випадків партнери отримали новий товар, а покупці - впевненість в надійності продавця (нашого партнера) та гарантійний сервіс.

Гарантія якості та підтримка пертнерів
Бренды
12 років
на ринку дитячих товарів
500+
партнерів
24/7
підтримка партнерів
1000 м2
складу з постійно оновлюваним асортиментом

Іграшки оптом і по дропшиппінгу

Після реєстрації на сайті AFK-DISTRIBUTION, для наших партнерів реалізований доступ в b2b-систему оформлення замовлень, а саме – особистий кабінет, в якому завжди актуальна інформація про наявність товару і закупівельні ціни, зберігається історія замовлень і оплат, можна завантажити маркетингову інформацію про продукцію, посилання для імпорту каталога дитячих іграшок і товарів на сайт і маркетплейси (Prom, Rozetka, Hotline, Zakupka), або в Facеbook, бонусна програма та інші сервіси, що спрощують і автоматизують робочий процес. Зареєстровані партнери мають можливість оформляти замовлення і купити іграшки оптом – 24/7 з доставкою по Києву та Україні. Придбати іграшки за оптовими цінами можна навіть при замовленні 1 артикулу.

Оптовый склад детских игрушек

Прямі контракти з виробниками дитячих іграшок дозволяють формувати каталог ексклюзивних товарів і лояльну цінову політику. Наш оптовий склад іграшок регулярно поповнюється новими поставками. У розділі Очікується завжди є інформація про іграшки та дитячі товари, які з'являться на складі.

Щоб новим партнерам було простіше зорієнтуватися в каталозі, на сайті реалізована «шпаргалка» за асортиментом іграшок: дані про три найбільш продавані артикули кожної групи товарів відображаються в розділі Хіти. Інформація регулярно оновлюється на основі статистики відвантажень попереднього тижня.

50 артикулів найбільш продаваних дитячих іграшок і товарів за минулий тиждень можна подивитися в розділі ТОП 50. Завдяки цим розділах сформувати товарну матрицю і замовляти дитячі іграшки оптом на сайті afk.ua просто і зручно.

Для партнерів, які реалізують іграшки та дитячі товари через традиційні офлайн-магазини, ми надаємо демо-зразки продукції та брендовані стелажі за спеціальними цінами, оформляємо ігрові куточки, допомагаємо спланувати і вчасно поповнювати асортимент.

Переваги співпраці з AFK-DISTRIBUTION

Сподіваємося незабаром вважати вас нашим постійним успішним партнером!

Більше інформації про наші товари читайте в блозі

Задати питання