ГУРТОВИЙ МАГАЗИН ДИТЯЧИХ ТОВАРІВ
John Deere Kids

Іграшки John Deere Kids – мініатюрні копії справжньої техніки

Чому покупці обирають John Deere Kids

  • Автентичний дизайн і функціональна цінність.
  • Для виробництва продукції використовуються міцні та безпечні матеріали, якість яких підтверджено сертифікатами.
  • Бренд John Deere Kids пропонує іграшки для дітей з одного року.
Автентичний дизайн
Автентичний дизайн
Безпечні матеріали
Безпечні матеріали
Іграшки для дітей від 1 року
Іграшки для дітей від 1 року
Місія компанії – прищеплювати любов до природи з дитинства, берегти планету, жити в добробуті та гармонії зі світом
John Deere Kids

Іграшки John Deere Kids – зразок якості та безпеки

Американська компанія Deere & Company приділяє особливу увагу вихованню майбутнього покоління. Тому в 1946 році створила окремий напрямок John Deere Kids. Цей бренд допомагає батькам в ігровій формі познайомити дітей з цікавим життям на фермі, показати різноманітність техніки та принципи її роботи.

У лінійці представлені іграшки для дітей від року. Іграшки John Deere Kids повторюють дизайн справжньої техніки до найменших деталей, тому їх так люблять і діти, і дорослі з різних куточків світу.

John Deere – зразок якості, відомий у всьому світі. Девіз компанії говорить сам за себе: «Нічого не працює так, як Deere».

Про виробника

Компанія Deere & Company – найбільший виробник сільськогосподарської, будівельної та лісозаготівельної техніки, двигунів та запчастин у світі. Історія підприємства почалася близько двох століть тому, в 1837 році, з виготовлення сталевих плугів, які значно спростили роботу місцевих фермерів.

Сьогодні John Deere – компанія-лідер у своїй галузі, яка щорічно виробляє понад 8 млн двигунів, а також величезна кількість спецтехніки, одягу, аксесуарів та іншої продукції.

Підприємство John Deere – відмінний приклад для дітей, оскільки компанія створює інноваційну техніку, яка враховує потреби фермерів, полегшуючи їх працю, і пропагує дбайливе ставлення до землі та природи.

John Deere Kids піклується про малюків, тому кожна іграшка проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. При виготовленні дитячих товарів використовуються безпечні матеріали без вмісту шкідливих для здоров'я компонентів. Вироби відрізняються міцністю і гідно витримують щоденну активну гру. Якість іграшок підтверджують сертифікати відповідності міжнародним стандартам.

Іграшки John Deere Kids в Україні

Компанія AFK-DISTRIBUTION – офіційний дистриб'ютор іграшок John Deere Kids в Україні. Запрошуємо до співпраці всіх, хто хоче запропонувати своїм покупцям зменшені копії техніки для дітей американського гіганта John Deere.

Щоб дізнатися закупівельні ціни та отримати доступ до онлайн-замовлення, натисніть на кнопку «Стати партнером» і пройдіть швидку реєстрацію.

Задати питання